Indul a Csillagpont szervezése

2012. augusztus 02., címkék: csillagpont, meleg kata, csillagpont 2013

Új seprű jól söpör – ezzel a reménységgel vágott neki előkészítő munkájának a Csillagpont stábja. Ugyanis 2013-ban ismét találkozóra hívják majd a Kárpát-medence és a világ református fiataljait. Új koordinátor, új ifjúsági referens és számos új stábtag jelenlétében tartottak munkaindító találkozót június első szombatján a Zsinati Hivatalban.

Félidő

2012. július 23., címkék: meleg kata, interjú, csillagpont, ifi

Napra pontosan egy éve fejeződött be a Csillagpont Találkozó, és napra pontosan egy év múlva, vagyis 2013. július 23-án kezdődik. Ennek apropóján a Magyarországi Református Egyház országos ifjúsági rendezvényének koordinátorával, Meleg Katával beszélgettünk.